Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Ostromecko – oferty mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz(Ostromecko + 14 km)

1 535 072 zł86,24 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz(Ostromecko + 14 km)

741 936 zł60,32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie trzypokojowe (60,32m2) na czwartym piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie będzie dostępne od lipca. Zapraszam na prezentację mieszkania na Czyżkówku, blok z windą ogrodzony. Mieszkanie ma dwa pokoje, duży balkon od strony patio i miejsce postojowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjazna

Wyżyny,Bydgoszcz(Ostromecko + 14 km)

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz(Ostromecko + 14 km)

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Starego Miasta - miejsce o niepowtarzalnym klimacie i ogromnym potencjale inwestycyjnym. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz(Ostromecko + 14 km)

473 100 zł47,31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.